Hallitus

Hyssän sukuseuran hallituksen yhteystiedot 2022-2024

HUOM!
Ilmoittakaa sukuhaaran päivitysvastuulliselle kaikki mahdolliset muutokset perhetapahtumissa jne.
Jäsenasioissa päivitykset jäsenvastaava Maija Rantaselle. Kiitos!

Puheenjohtaja
Tiina Rajala tsrajala@outlook.com
Hömötiaisentie 12
90450 KEMPELE
040 -76 30 799 (koti)
040 685 4033 (työ)
Sukuhaara: Kalliomaa, Alfred Kalliomaan jälkipolvet

Sihteeri
Kreetta-Liisa Lahti-Uotila kreetta_liisa@hotmail.com
Saarenkärjenkatu 15 B 13
33300 TAMPERE
0400- 570112
Sukuhaara: Lahti, Juliana Itävaaran jälkipolvet

Jäsenvastaava
Maija-Leena Rantanen maij.rantanen(at)gmail.com
Koskuentie 21
33800 TAMPERE
040 -7656430
Sukuhaara: Korkeaharju-Kotomäki, Lyydia Kotomäen jälkipolvet

Taloudenhoitaja
Tiina Isokaski tiina.isokaski@kauneusafrodit.fi
Palomäentie 16 as 4
33230 TAMPERE
040- 5685688
Sukuhaara: Isokaski

Pertti Kallioniemi pertti.kallioniemi@valkeaniemenpirtti.fi
Kalliontie 184
30100 FORSSA
040-5910304
Sukuhaara: Kallioniemi

Anne Lahti anne.lahti@saunalahti.fi
Sukuhaara: Kalliomäki, Johannes Kalliomäen jälkipolvet
Jauhotie 7 B 3
050- 5423 444
33450 SIIVIKKALA

Hilkka Saarinen hilkka.saariska@gmail.com
Väinönpolku 1
38950 HONKAJOKI
040- 7253161
Sukuhaara: Itävaara, Juliana Itävaaran jälkipolvet

Sinikka Hevonoja sinikka.hevonoja@gmail.com
Kanavatie 7 C 3
36500 LEMPÄÄLÄ
044- 2389080
Sukuhaara: Herrala, Iisakki Kallioniemen tyttären Hilda Herralan jälkipolvet

Jarmo Raiskio raiskiojarmo@gmail.com
Tähtikatu 7 B
13130 HÄMEENLINNA
040 -5900479
Sukuhaara: Raiskio, Hilda Raiskion jälkipolvet

Marget Pirjo-Liisa Kangasniemi pirjo-liisa.kangasniemi@elisanet.fi
Rantakartanontie 8 L 238
00910 HELSINKI
050- 559 3171
Sukuhaara: Kangasniemi

Jari Leivo jarileivo73@gmail.com
Kauhajoentie 317
38950 HONKAJOKI
040- 5471536
Sukuhaara: Yli-Honkaluoma

Erja Halkola halkola.erja@gmail.com
Kahitie 5A
05200 RAJAMÄKI
040- 0232887
Sukuhaara: Kangasniemi

Sukuseuran Y-tunnus: 3050747

Sukuseuran Rnro: 173.629

Hyssän Sukuseuran tilinumero:
FI7647201020008222

 

________________________________________________________________